Partnerzy projektu

— ModelArt —

ModelArt od początku swojej działalności współpracuje z największymi stoczniami w Polsce i Europie, dla których produkuje modele i formy oraz jest podwykonawcą elementów laminatowych, a także gotowych łodzi. Firma oferuje klientom swoje wieloletnie doświadczenie, wysoko wyspecjalizowaną kadrę techniczną oraz jedno z największych i najnowocześniejszych w Polsce 5-osiowe centrum obróbcze CNC.

— Hoffmann Group - Perschmann —

Pershmann to firma dostarczająca profesjonalne narzędzia do wszelkich zastosowań, przyrządy pomiarowe, meble i wyposażenie warsztatowe, środki ochrony indywidualnej i szafy wydające. Zapewniają profesjonalne wsparcie w ulepszaniu procesów zaopatrzenia i produkcji w firmie.

— Kisielewski —

Kisielewski to firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji silników i generatorów elektrycznych oraz specjalistycznych urządzeń dla przemysłu. Charakteryzują się niezawodnością i precyzją wykonania powierzonych im projektów.

— Farnell —

Globalna firma dostarczająca najwyższej jakości produkty z szerokiego zakresu elektroniki od etapu badań i projektowania, poprzez usługi produkcyjne do konserwacji i naprawy. Farnell Electronics jest zaangażowane również w wspierane loklanych potrzeb, produktów oraz potrzeb transportowych.

— PragmatIQ —

PrafmatIQ tworzą prawnicy specjalizujący się w doradztwie podatkowym oraz szeroko rozumianych procesach restrukturyzacyjnych spółek prawa handlowego (połączenia, podziały, przekształcenia, transakcje dotyczące przedsiębiorstw). Kancelaria prawna zapewnia szerokie wsparcie w wielu dziedzinach oraz projektach.

— Bank Ochrony Środowiska —

Bank Ochrony Środowiska S.A. utworzony w 1990 r. jest obecnie liderem finansowania małych i dużych przedsięwzięć w zakresie ochrony środowiska. Oferują finansowanie m.in. na kredyty na przedsięwzięcia proekologiczne, termomodernizację, na instalacje gazowe w obiektach użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenach wiejskich, zakup sadzonek roślin na biomasę oraz na zakup i montaż urządzeń służących ochronie środowiska.

— Mesco —

MESco posiada status ANSYS Elite Channel Partner i od początku istnienia firmy popularyzuje i wdraża system ANSYS w Polsce. Firma zapewnia kompleksowe usługi w dziedzinie symulacji komputerowej z zakresu problemów nieliniowych, optymalizacji, kinematyki analizy mechanizmów oraz różnego rodzaju symulacje.

— Ansys —

ANSYS to przedsiębiorstwo zajmujące się tworzeniem i dystrybucją oprogramowania wspomagającego obliczenia inżynierskie. Firma jest obecnie największym producentem oprogramowania do symulacji komputerowej, która nieustannie ulepsza swoje rozwiązania, opracowując najlepsze technologie.

— Columbus Energy —

Columbus Energy to najczęściej wybierany dostawca domowej fotowoltaiki w Polsce, oferujący nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczają kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową. W ofercie mają zarówno instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła.

— CSI —

CSI S.A. w dziedzinie komputerów przemysłowych ma w swojej ofercie rozwiązania firm Advantech, Aaeon, VIA Technologies, Protech Systems, Diamond Systems czy Antaria. Dodatkowo firma jest wyspecjalizowana w dostarczaniu i konfigurowaniu modułów komputerowych zgodnych ze standardami CompactPCI serial, VPX i VMEbus produkowanych między innymi przez firmy GE Intelligent Platforms, Acromag, Tews.

— ENEL —

Firma ENel to polski producent spawarek inwertorowych. Główny obszar działań przedsiębiorstwa stanowi projektowanie i produkcja urządzeń energoelektronicznych. Firma skupia dużą uwagę na konstruowaniu nowoczesnych urządzeń spawalniczych, oferując zaawansowane technologicznie spawarki inwertorowe. Ideą przyświecającą założycielom firmy jest produkowanie funkcjonalnych, nowoczesnych oraz energooszczędnych urządzeń spawalniczych przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

— Extreme Hobby —

Extreme Hobby TM to marka odzieży ulicznej i sportowej. 100% Polska produkcja dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie mają koszulki, bluzy, rashguardy czy też spodenki do MMA i sportów extremalnych. Gwarancja jakości oraz szczegółowe wykonanie jest zapewnione dzięki licznym kontrolom podczas produkcji.

— OMNI3D —

Omini3D to polski producent przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, działający w kraju i za granicą od 2013 roku. Firma oferuje usługi doradcze w zakresie wdrażania technologii druku 3D w przemyśle, usługi serwisowe, szkolenia oraz druk 3D na zlecenie.

— OSRAM —

OSRAM jest jednym z największych producentów źródeł światła i systemów oświetleniowych w Polsce. Główną produkcje stanowią żarówki, oprzyrządowanie oświetleniowe oraz materiały optoelektroniczne. Zapewniają szeroki zakres asortymentu i najwyższą jakość wykonania.

— Scheffler Rally & Racing —

Scheffler Rally & Racing oferują kompleksową budowę i przygotowanie samochodów do motorsportu. Zapewniają szeroki zakres homologowanych i certyfikowanych klatek bezpieczeństwa „Scheffler Safety Cages” oraz serwis samochodów na treningach i zawodach.

— BOOMDRUK —

Boomdruk to drukarnia oferująca profesjonalny i szeroki zakres realizacji produktów. W swojej ofercie mają druk cyfrowy, ksero do formatu A0+, druk wielkoformatowy i wiele innych. Firma jest nie tylko wykonawcą, ale także doradcą dzieląc się wiedzą i wskazując rozwiązania najskuteczniejsze i najbardziej ekonomiczne.  

— IT's Wrap —

IT’S WRAP to firma łącząca entuzjastów motoryzacji. W swojej ofercie mają profesjonalne wyklejanie samochodów. Oferują ochronę lakieru folią bezbarwną, personalizację wyglądu, zmianę koloru oraz przyciemnianie szyb.

— Batimex —

BATIMEX to firma zapewniająca szeroki asortyment towarów związanych z zasilaniem. Oferują najwyższą jakość wykonania, starannie selekcjonując dostawców i kooperantów oraz przeprowadzając nieustanne testy. Produkty spełniają wszystkie stawiane prawem wymogi jak CE, RoHs, opisy i instrukcje w języku polskim.

— Solbian—

Firma Solbian Energie Alternative Srl zajmuje się usługami związanymi z energią słoneczną wykorzystując moduły fotowoltaiczne SolbianFlex. Produkt ten składa się z wysoce sprawnych ogniw monorystalicznych, zalaminowanych w cienkim, lekkim polimerze, o wysokiej odporności chemicznej i mechanicznej. Celem firmy jest produkcja innowacyjnych paneli fotowoltaicznych, rozszerzając zakres ich zastosowań tam gdzie wymagany jest mały ciężar, elastyczność i wysoka sprawność.

— Evitron —

Evitron to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w produkcji magnesów o osnowie polimerowej, systemów czujników magnetycznych oraz we wszelkich procesach związanych z wytwarzaniem form wtryskowych i narzędzi. Realizują małe, średnie i wielkoseryjne zamówienia na podstawie dostarczanych dokumentacji i własnych projektów. Dodatkowo firma przeprowadza symulacje magnetyczne i prace badawczo-rozwojowe.

— Miasto Poznań —

Miasto Poznań to Miejski  Informator Multimedialny będący wspólnym przedsięwzięciem Urzędu Miasta Poznania i Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego. Tworzony jest na podstawie materiałów udostępnianych przez wydziały Urzędu Miasta, jednostki miejskie oraz współpracujące instytucje. Od wielu lat zapewnia szerokie wsparcie rozwoju i promocji.

— Politechnika Poznańska —

Politechnika Poznańska to uczelnia techniczna, dobrze rozpoznawalna w Europie, gwarantująca wysoki poziom kształcenia oraz światowy poziom prac naukowych i badawczo-rozwojowych. Zapewnia szerokie wsparcie i pomoc w rozwoju.

— Wydział Inżynierii Mechanicznej —

Wydział Inżynierii Mechanicznej Politechniki Poznańskiej kształci wysoko kwalifikowane kadry w szeroko rozumianej inżynierii, w ścisłym związku z badaniami naukowymi, rozwojem technologii i innowacji, zgodnie z potrzebmi współczesnej gospodarki.

— Wydział Automatyki i Robotyki —

Wydział Automatyki, Robotyki i Elektrotechniki Politechniki Poznańskiej przygotowuje studentów do pracy w różnych gałęziach przemysłu w bardzo szerokim zakresie. Absolwenci przygotowani są nie tylko do odbioru, ale też do tworzenia nowych technologii. Wydział zajmuje wysokie miejsca w rankingach i notowaniach.